Cześć, jestem Bartosz!

Pochodzę z Darłowa. Tu mieszkam i pracuję.
Uwielbiam polskie wybrzeże.

2013

Pojawia się pomysł na pracę jako fotograf

Kupuję swojego pierwszego drona. Pojawiają się pierwsze zlecenia.

Wpadam po uszy, zauroczenie nową perspektywą staje się pasją.


2015

Rozwój

Nadszedł czas na uzyskanie uprawnień Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jadę do Cianowic k. Krakowa. Tamtejsza Szkoła Pilotów dronów REDWINGS ma opinie jednej z najlepszych. Szkolenie kończę "z tarczą". Jeszcze kilka formalności i staję się profesjonalnym pilotem bezzałogowych statków powietrznych.

Jednocześnie coraz bardziej rozwija się moja marka fotografdarlowo.pl. Na prośbę zadowolonych klientów poszerzam ofertę o zdjęcia "z ziemi". Czyli do ekipy wchodzi moja pierwsza profesjanalna lustrzanka cyfrowa. Zaczynam przygodę pod tytułem "Fotograf Darłowo - wnętrza i architektura".


2020

Bardzo ważny rok

Do tego czasu pracę jako fotograf łączyłem z moją pracą zawodową. Służyłem jako żolnierz zawodowy w Lotnictwie Marynarki Wojennej. Byłem tam mechanikiem w kluczu ratownictwa morskiego. Obsługiwałem takie śmigłowce jak W3- WARM oraz Mi-14 PŁR.

Jednak czasochłonność służby nie pozwalała mi na rozwinięcie skrzydeł jako fotograf. Podjąłem decyzję o przejściu na fotograficzne zawodowstwo.

Stale podnosiłem także swoje umiejętności pilota dronów. Zaowocowało to zdobyciem uprawnień instruktora pilotów bezzałogowców.


2021

Pandemia i ewolucja fotografdarlowo.pl

Ogólnoświatowa epidemia dopadła chyba wszystkich. Mniejsza liczba zamówień. Lockdown.

Nie było co się poddawać. Skoro nie mogłem normalnie pracować to poświęciłem swój czas na poprawę nastroju ludziom, którzy nie mogli opuszczać swoich domów. Tak powstały wideorelacje z Darłowa i Darłówka. Podczas realizacji zleceń zawsze znalazłem trochę czasu na nagranie, tego co się działo nad morzem. Reakcja widzów była niesamowita.

Tym sposobem dotarłem do kolejnego kamienia milowego mojej historii. Fotograf Darłowo robi filmy.

Moi klienci otrzymują ode mnie możliwość wykonania nagrania swoich nieruchomości. W ofercie coraz częściej pojawiają się filmy z okolicy. Port podczas sztormu, wczasowicze w czasie imprez na plażach, start regat na pełnym morzu - tematy filmów ograniczone są jedynie wyobraźnią i potrzebami klientów.

FOTOGRAFDARLOWO.PL W LICZBACH
264

PROJEKTÓW


186

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW


9

LAT DOŚWIADCZENIA


1

FOTOGRAF