Fotografuję


Od wnętrz Twojego obiektu, do plaży skąpanej w zachodzącym słońcu. Tam gdzie nie wlecę dronem, udam się z aparatem.

Fotografia wnętrz
Przedstawię Twój obiekt z jak najlepszej strony. Nie ma znaczenia pora dnia, czy to z jakiego kierunku świeci słońce. Spełnię Twoje oczekiwania.

Fotografia architektury
Zdjęcia i wideo z powietrza oraz zdjęcia wnętrz już są. Czas na kolejny element układanki. Pokazując Twój budynek "z ziemi" zachęcimy klientów atrakcyjnym widokiem, który mogą zobaczyć na własne oczy. Czasem w swojej pracy wykorzystuję obiektywy o bardzo dużych ogniskowych, czyli z dużym zoomem. Efekty możesz zobaczyć w moim portfolio w zakładce achitektura.

Fotografia krajobrazowa
Wisienka na torcie Twojej oferty. Za pomoca moich zdjęć pokażesz swoim przyszłym klientom ulotne chwile jakie zobaczą odwiedząjąc Twoją nieruchomość. Zachody i wschody słońca, piękne żaglowce, szmagardowy Bałtyk na wiosnę. To tylko najczęściej pokazywane obrazki. Jest ich o wiele więcej. Tak jak w przypadku fotografi krajobrazowej z drona, tak i tu Fotograf Darłowo Cię nie zawiedzie. Posiadam blisko 20.000 zdjęć krajobrazowych. Wszystkie powstały na środkowym wybrzeżu. Baza zdjęć stale się powiększa.

Edytuję zdjęcia wykonane przez klientów


Poza zdjęciami wykonanymi przez siebie, zajmuję się zdjęciami zrobionymi przez klientów. Pracuję na programach Adobe Photoshop i Adobe Lightroom. Przygotowuję również zdjęcia klientów do aukcji nieruchomości.

Edytuje zdjęcia kolorystycznie, jak i geometrychnie (krzywy horyzont, przewracające się ściany, niechciana koleżanka w kadrze)

Nanoszę grafikę na przesłanych zdjęciach. Jest to między innymi zaznaczenie obrysu działki, drogi, przyłączy mediów przy działkach, usunięcie tablic rejestracyjnych, rozmycie twarzy postronnych osób na fotografi, itp.

Przygotowuję przysłane zdjęcia pod kątem jakościowym. Inne parametry muszą mieć zdjęcia na stronę internetową, do mediów społecznościowych, a jeszcze inne do druku. Nie martw się szczegółami technicznymi. Zrobię to za Ciebie.


Pilotuję drony


Od 2013 używam dronów do fotografi i nagrań wideo. Fotografia architektury nie istnieje obecnie bez zdjęć lotniczych. Drony pozwalają podlecieć jeszcze bliżej i z większą precyzją, jak nigdy wcześniej. Moge bezpiecznie wykonać sesję w miejscach dotąd niedostępnych. Zdjęcia obiektu z pomiędzy koron drzew lub dowolnego punktu na morzu to moja specjalność. Posiadam bogaty zbiór fotografi krajobrazowej, wykonanej z drona.

Poza dużym doświadczeniem jestem posiadaczem uprawnień pilota i intruktora pilotów dronów. Uprawnienia te pozwalają mi na loty w całej Unii Europejskiej.

Nagrywam filmy


Piękne nagrania wideo wymagają wielu ujęć. Tym sposobem do drona dołaczył stabilizator aparatu czyli gimbal. Za jego pomocą nagrywam ujęcia we wnętrzach i na zewnatrz nieruchomości.

Tak jak fotografia nieruchomości potrzebuje zdjęć krajobrazowych tak i filmy potrzebująć ujęć z otoczenia inwestycji. Nagrania wideo rozbudowuję nagraniami audio. Czysty dźwięk szumiącego morza podczas sztormu albo krzyk mew latem. Takie detale nadają całości głębi.